Zabawa karnawałowa

    W dniu 25 stycznia 2014r. w Zespole Szkół Nr 1 w Mszanie Dolnej odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyły osoby niepełnosprawne wraz ze swoimi rodzicami i opiekunami.

Kilkugodzinna dawka muzyki i zabawy dostarczyła uczestnikom, tak  potrzebnego kontaktu z rówieśnikami oraz niezapomnianych wrażeń i uśmiechu, który nie schodził z ich twarzy.

Rozrywkę zapewnił nam zespół muzyczny w skład którego wchodzą: Weronika Jania, Zbyszek Skwarczek, Marcin Skwarczek, Tomek Kicmal, Bartek Spyrka oraz Wojtek Gibadło. Zespół zagrał dla nas charytatywnie, za co serdecznie dziękujemy.

Zabawa nie odbyłaby się bez zaangażowania osób, które przyczyniły się do zorganizowania balu karnawałowego. Przede wszystkim dziękujemy rodzicom osób niepełnosprawnych za trud włożony w przygotowanie zabawy i poczęstunku. Także podziękowania należą się pani dyrektor Elżbiecie Magierskiej, która udostępniła nam salę gimnastyczną i młodzieży Wolontariatu z Zespołu Szkół nr 1 oraz Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej wraz z opiekunem Jadwigą Rusnak, którzy udekorowali salę oraz wzięli udział w wspólnej zabawie.

  Kiedy jeszcze rozbrzmiewały, ostatnie akordy, już pytano się o możliwość spotkania w przyszłym roku.


 

Dodatkowe informacje